·         Topraksız tarım serası
 

Domates Seraları: Besin içeriği yoğun mineral çözeltilerinde yetişen domates, besin maddesini su, hava ya da başka katı maddeler aracılığıyla topraktan alır. Sağlıklı domates yetiştiriciliği sağlıklı sera ile mümkündür. Bu şekilde bitkinin normal şartlarda topraktan alması gereken besin maddeleri sağlanırken, toprakta oluşabilecek hastalık ve zararlılardan da kaçınılmış olunur. Ozz Group olarak; her türlü iklim şartlarına uygun, dayanıklı çelik konstrüksiyonlu, anahtar teslim domates serası projeleri yapıyoruz.

Muz Seraları: Ozz Group olarak, örtü altı üretimde önemli bir ürün olan muzu, sıcaklık ve nem düzeylerinin kontrol altında tutulduğu, değişen hava sıcaklığına göre iklimlendirmenin otomatik olarak yapıldığı tam otomasyonlu seralarda üretme imkanı sağlıyoruz.

Çilek Seraları: Tam otomasyonlu ve doğru üretim teknikleriyle topraksız üretim gerçekleştirilmesini sağladığımız Ozz Group çilek seralarında, özel olarak tasarladığımız asansörlü sistem ile yüksek verim anlayışı ile çalışıyoruz.

Fide Üretim Tesisi: Seracılığın önemli yapı taşlarından biri olan fide üretim tesisleri için yıllara dayanan tecrübemiz ve kalitemiz ile yatırımcıların ihtiyaç duyabileceği projeler üretmeye devam ediyoruz.

Sebze Seraları: Tam otomasyonlu Ozz Group seralarında, konvansiyonel tarıma göre 5 kat daha fazla verim alınabilen topraksız tarımda ve her türlü talebe uygun organik sebzeler üretilmesine katkı sağlıyoruz.

Süs Bitkileri Seraları: Farklı iklim koşullarına uygun, ihtiyaç doğrultusunda soğutma, ısıtma ve sulama sistemleri kullanılabilen dayanıklı, yüksek verimli süs bitkileri seralarını projelendirerek uyguluyoruz.

 

                                                         

·         Topraklı Tarım Serası
 

Ozz Group olarak, toprağın verimli olduğu arazilerde tercih edilen tam otomasyonlu, dayanıklı ve çelik konstrüksiyonlu sebze, meyve, fide ve süs bitkileri sera modelleri ile yüksek verimli ve anahtar teslim projeler hazırlıyoruz.